Наші досягнення
Переможці міського етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів
за 2019-2020 н.р.
Прізвище та ім’я учня | Місце, вид змагань, конкурсів |
Мельник Дар’я (9-А клас) | ІІ місце в міському етапі олімпіади з екології (вчитель – Ішуткіна Л.А.) |
Хрипта Денис (9-А клас) | ІІІ місце в міському етапі олімпіади з географії (вчитель – Островська А.Б.); ІІІ місце в міському етапі олімпіади з біології (вчитель – Середня А.Г.) |
Мірошниченко Ігор (9-Б клас) | ІІІ місце в міському етапі олімпіади з трудового навчання (вчитель – Терещенко О.М.) |
Пєхова Ольга (11-А клас) | ІІІ місце в міському етапі олімпіади з біології (вчитель – Ішуткіна Л.А.) |
Стеренчук Олександр (9-А клас) | ІІІ місце в міському етапі олімпіади з хімії (вчитель – Жук А.В.) |
Соломєннікова Уляна (4-Б клас) | ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика ( вчитель Сенченко Ю. Г.) |
Пєхова Ольга ( 11 клас) | І місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» ім. Тараса Шевченка у номінації «Література» ( вчителі Нікуліна Т.В., Снідевич Т.А.) |
Букатар Юлія (9-Б клас) | І місце у міському конкурсу на кращого читця поезії В. Гете, який проводила кафедра іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка ( вчитель Ємець Н.О.) |
Команда учнів 9-А класу | ІІІ місце на міському Всеукраїнського турніру юних істориків ( вчитель Белінська Н.В.) |
Переможці обласного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
за 2018-2019 н.р.
Бандуровська Діана (10-А клас) – ІІ місце з екології (вчитель Ішуткіна Л.А.)
Переможці міського етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
за 2018-2019 н.р.
Бодюл Данило (11-А клас) – ІІІ місце з астрономії (вчитель Бовт С.В.)
Бодюл Данило (11-А клас) – ІІ місце з біології (вчитель Середня А.Г.)
Пєхова Ольга (10-А клас) – І місце з історії (вчитель Самохвал І.В.)
Пєхова Олена (10-А клас) – ІІІ місце з географії (вчитель Ішуткіна Л.А.)
Бандуровська Діана (10-А клас) – ІІ місце з екології (вчитель Ішуткіна Л.А.)
Водяницька Влада (9-А клас) – ІІІ місце з біології (вчитель Ішуткіна Л.А.)
Крічфалуші Андрій (9-А клас) – ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Бобик І.В.)
Сиротюк Вероніка (8-А клас) – ІІІ місце з географії (вчитель О,стровська А.Б.)
Хрипта Денис (8-А клас) – ІІ місце з біології (вчитель Середня А.Г.)
Поліщук Дмитро (7-А клас) – ІІ місце з хімії (вчитель Марченко О.Г.)
Погрібна Анастасія (7-Б клас) – ІІ місце з фізики (вчитель Садовенко Т.С.)
Логушов Владислав (7-А клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель Марченко О.Г.)
Переможці міського етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
за 2017-2018 н.р.
Бодюл Данило – (10-А клас) – ІІІ місце з астрономіїї (вчитель Бовт С.В.)
Бодюл Данило (10-А клас) – ІІІ місце з біології (вчитель Середня А.Г.)
Бодюл Данило (10-А клас) –ІІІ місце у Малій академії наук (захиті проектів із фізики)
Пєхова Ольга (9-Б клас) – ІІ місце з історії (вчитель Самохвал І.В.)
Стеренчук Олександр (7-Б клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель Марченко О.Г.)
Шаповал Євген (11-А клас) – І місце з трудового навчання (вчитель Сенченко Р.В.)
Переможці обласного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
за 2017-2018 н.р.
Пєхова Ольга – (9-Б клас) – ІІІ місце з історіїї (вчитель Самохвал І.В.)
Шаповал Євген (11-А клас) – ІІІ місце з трудового навчанняї (вчитель Сенченко Р.В.)
Переможці міського етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
за 2016-2017 н.р.
Бодюл Данило – (9-А клас) – І місце з географії (вчитель Середня А.Г.)
Богомолова Олександра (11-А клас) – ІІ місце з географії (вчитель Середня А.Г.)
Друзь Данило (11-А клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель Марченко О.Г.)
Онищук Андрій (11-А клас) – ІІІ місце з екології (вчитель Островська А.Б.)
Бодюл Данило (9-А клас) – ІІІ місце з біології (вчитель Середня А.Г.)
Переможці обласного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
за 2016-2017 н.р.
Бодюл Данило – (9-А клас) – ІІІ місце з географії (вчитель Середня А.Г.)
Богомолова Олександра (11-А клас) – ІІІ місце з географії (вчитель Середня А.Г.)
Друзь Данило (11-А клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель Марченко О.Г.)
------------
Вихованці гуртка "Веселкова палітра" (керівник Шлєєнкова Т.М.) у 2016 році стали переможцями Всеукраїнської виставки-конкурсу "Знай і люби свій край"
-----------------
Результати виступу учнівської команди в міському етапі
Всеукраїнських олімпад у 2015-2016 н.р.
Міський етап
- Бодюл Данило (8 клас) – ІІ місце з географії (вчитель – Середня А.Г.)
- Друзь Данило (9 клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель – Марченко О.Г.)
- Сиднюк Юлія (9 клас) – ІІІ місце з трудового навчання (вчитель – Чумаченко Н.А.)
Обласний етап
- Бодюл Данило (8 клас) – ІІ місце з географії (вчитель – Середня А.Г.)
- Шаповал Євген (9 клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель – Марченко О.Г.)
- Друзь Данило (9 клас) - ІІІ місце з хімії (вчитель – Марченко О.Г.)
- Сиднюк Юлія (9 клас) – ІІІ місце з трудового навчання (вчитель – Чумаченко Н.А.)
-------------------
Результати виступу учнівської команди в міському етапі
Всеукраїнських олімпад у 2014-2015 н.р.
· Друзь Данило (9 клас) – ІІ місце з біології (вчитель – Середня А.Г.)
· Грицайова Анна (10 клас) – ІІІ місце з географії (вчитель – Мельничук Л.А.)
· Нестеренко Олександр (7 клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель – Марченко О.Г.)
· Шаповал Євген (8 клас) – ІІ місце з хімії (вчитель – Марченко О.Г.)
· Друзь Данило (9 клас) – ІІ місце з хімії (вчитель – Марченко О.Г.)
· Друзь Данило (9 клас) – ІІ місце з фізики (вчитель – Бовт С.В.)
· Капралова Анна – ІІІ місце з астрономії (вчитель – Бовт С.В.)
-----------------
Наш навчальний заклад - це відкритий простір для розвитку потенційних можливостей і самореалізації дітей та педагогів. У шкільному колективі панує ділова, творча, психологічно комфортна атмосфера. Тут працюють справжні професіонали, серед яких переможці конкурсів професійної майстерності:
Шлєєнкова Т.М. – переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» в номінації «образотворче мистецтво»
Середня А.Г. – переможець міського етапу конкурсу «Учитель року-2006» в номінації «географія»