Шановні батьки!

Відповідно до пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 684  «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»

у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх

прав на здобуття загальної середньої освіти.
  Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року.

З повним текстом Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів можна ознайомитися за посиланням «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів».

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація повідомляє, що з 01 вересня 2022 року відкритий доступ до електронної реєстрації дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти міста.

Відповідно до Порядкузарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 управління освіти не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначає дату початку приймання заяв про зарахування.

До 01 травня 2023 року заявка, яка надходить до системи, знаходитися «На розгляді», після визначеної дати початку приймання заяв про зарахування - статус «Підтверджена».

Профілактика гострих кишкових інфекцій

Рекомендації

щодо зменшення впливу та передачі

гострих респіраторних вірусних інфекцій:

• часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • без зайвої потреби не відвідуйте громадські місця, дотримуйтесь карантину;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • поважайте особистий простір, тримайте дистанцію на відстані півтора метра від інших людей, зокрема від тих, хто кашляє та чхає;
  • зміцнюйте свій імунітет (потурбуйтесь про повноцінне харчування, здоровий сон та фізичні навантаження).
  • якщо ви відчули себе погано, залишайтесь вдома. При підвищенні температури, появі кашлю або утрудненого дихання НЕГАЙНО звертайтеся за медичною допомогою, перш за все, зателефонуйте  до свого сімейного лікаря.

Шановні батьки!

Згідно Постанови №684 Кабінету Міністрів України, за відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно має надати інформацію службі у справах дітей, а вони, за необхідності – відділу поліції. Поважними причинами відсутності дитини у школі є хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини.

Батько чи мати мають попередити заклад освіти про відсутність учня на уроках письмовою заявою. Якщо дитина хворіла і зверталась до лікаря – то доказом поважної причини може бути медична довідка. Якщо ж такої нема – то заява тата чи мами, що у відповідний період син чи донька  знаходиться під їх наглядом.

Коли дитина систематично пропускає уроки без поважної причини, а заклад освіти не має жодної інформації про це, то закон дозволяє притягати до адміністративної відповідальності батьків. Такі справи розглядатимуться в суді. Перше стягнення може бути у вигляді попередження або ж штрафу від 850 грн до 1,7 тис. грн. Якщо ж ситуація з пропусками повториться – від 1,7 до 5,1 тис. гривень, без урахування судового збору.

Шановні батьки та учні!

У разі виникнення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дітей, Ви можете звернутися до представників соціально-психологічної служби:

Більше інформації можна отримати за посиланням:

Блог Соціально-психологічна служба