Здорове харчування

З метою привернення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві, продовження системної роботи в закладах освіти області щодо формування у підростаючого покоління здоров'язбережувального мислення та виховання культури харчування усвідомленого вибору здорового харчування учні гімназії взяли участь в конкурсі "Здорове харчування - відповідальність кожного".
     Учнями було представлено роботи в таких напрямках:
- конкурс відео "Молоде покоління за здорове харчування"
- челендж активної молоді "Моя історія здорового харчування"
- конкурс плакатів "Я обираю здорове харчування"
- конкурс есе «Щоб здоровими зростати, корисну їжу треба вживати.

Відео "Молоде покоління за здорове харчування"

Відео "Молоде покоління за здорове харчування" Горжуй Ангеліни, учениці 7-Б класу

Плакати "Я обираю здорове харчування"

Колективна робота учнів 1 класу " Приємного чаювання"

Рибальченко Єгор Андрійович 8 років  1 клас

Заніздра Віталіна Віталіївна 8 років 1 клас

Волкова Міланія 12 років 6-А клас

Гурток образотворчого мистецтва "Палітра творчості"

Колективна робота учнів другого класу

Колективна робота учнів 9-Б класу

Горбань Надія, учениця 5-А класу

Есе "Здорове харчування - відповідальність кожного", Чернов Богдан, учень 5-Б класу.

Есе "Щоб здоровими зростати, корисну їжу треба вживати", Бойко Владислав, учень 5-Б класу.

З метою підвищення рівня знань дітей про лікувальні властивості рослин, формування у дітей здоров'язберігаючої компетентності, підвищення імунітету і життєвого тонусу , вчитель початкових класів Сиднюк Т.О. провела з учнями 1 класу виховний захід "Зимове фіточаювання".
      Школярі дізналися про лікувальні властивості рослин, ознайомилися з рецептами приготування різних видів чаю, а саме: чай "Заспокійливий", чай "Шипшиново-смородиновий".
      Також учні посмакували смачним малиновим чаєм з медом та лимоном. Діти з задоволенням виконали завдання "Лісова аптека Айболить".
      Першокласники отримали буклети "Рецепти народної медицини", де є рецепти різних лікувальних чаїв.