Бібліотечні новини

До дня пам’яті битви під Крутами було проведено виховні заходи 17 січня для учнів 11-А класу – «Над Крутами – круки…» та 20 січня для учні 10 –А класу – урок-реквієм «Герої Крут».

На заходах висвітлювалася інформація про причини та наслідки воєнних подій у січні 1918 року на станції Крути, розклад сил та формування загонів військ УНР та радянської армії, хід та результати бойових дій. Усі присутні заспівали Державний Гімн України, зачитали вірші присвячені бою під Крутами та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання запаливши  свічку пам’яті.

*******

***********

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Якщо у вас вдома є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя. Подарувавши книгу бібліотеці, ви можете стати продовжувачем традицій благодійності. Навіть одна потрібна книга має велике значення!

НЕ ВТОМЛЮЙТЕСЬ РОБИТИ ДОБРО!

**********

До Дня Соборності України для учнів 5-го класу було проведено презентацію виставки літератури «Собор. Воля. Незалежність» на базі читального залу шкільної бібліотеки та позакласний захід «Людської пам’яті свіча хай запалає…». Діти познайомилися з документами, що засвідчували акт злуки українських земель, дізналися про історичні події, що привели до проголошення Акту та про остаточне об’єднання українських земель в єдину державу. Також діти познайомилися з видатними земляками, які брали участь у проголошенні акту злуки: В.Винниченком та М.Садовським.